KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14885255

nr 1488 5255

Gunnar Torhamn

(1894-1965), Sverige

Signerad, blandteknik, 60x38 cm, yttermått inklusive ram: 84x62 cm

Gunnar Torhamn, svensk bildkonstnär född 1894, död 1965.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 september 2022
kl 18:25:03

Gunnar Torhamn

Läs mer om Gunnar Torhamn